Tak w ogóle, to wszystkiego najlepszego z okazji dnia kodera
W najbliższym czasie (jednak podanym w tygodniach, może miesiącach, ale na pewno nie dniach) zamierzam przenieść bloga. Tutaj praktycznie nie mam możliwości konfiguracji.
Będę miała okazję, do poprawienia błędów na blogu, oraz jakiejś porządnej edycji. Przy moim łączu cieszyłam się, że mogłam wkleić tekst i cieszyłam się, jeżeli ów tekst rzeczywiście się załadował (połączenie przerwane w trakcie blablabla czy inne błędy w stylu nie można wyświetlić strony).
Teraz zmieniam miejsce zamieszkania (na akademik w Zielonej) i dzięki temu, nawet iplus przyśpieszy (aczkolwiek postaram się jakiegoś lokalnego providera poszukać, z tym że będę musiała się na wszelki wypadek nauczyć tunelowania).
Także, największy problem przestanie być problemem. Niestety ilość wolnego czasu drastycznie się zmniejszy. Nie będę już mogła wysługiwać się moją rodzinką hehe;). Będę musiała chcąc nie chcąc zacząć „dorosłe” życie.
Tak czy inaczej, za niedługo postaram się przenieść blog na inną stronę, wraz z importem wpisów. Kiedy to nastąpi, nie wiem.
To tyle na dziś.